در دیجی همیار شما می‌توانید به دو روش پرداخت‌های خود را انجام دهید.

پرداخت اینترنتی:

  • زمانی که کالای سفارش داده شده جزو کالاهای بسیار سنگین و حجیم باشد، شما باید پرداخت اینترنتی را قبل از ارسال کالا انجام دهید.
  • زمانی که مبلغ بیش از 3 میلیون تومان باشد باید از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شده و سپس کالا یا کالا ها ارسال می شوند

نکته: برای پرداخت از طریق درگاه اینترنتی، شما به یک کارت بانکی نیاز دارید که دارای رمز دوم (رمز پرداخت اینترنتی) و CVV باشد. در هنگام پرداخت با وارد کردن شماره کارت، تاریخ انقضا کارت، رمز اینترنتی و CVV می‌توانید پرداخت خود را انجام دهید. دقت داشته باشید که کارت بانکی شما باید حتما دارای موجودی کافی باشد. سعی کنید که از کارت بانکی استفاده نمایید، که متعلق به خود شماست تا در صورت نیاز به بازپرداخت وجه دچار مشکل نشوید. در هنگام بازپرداخت، وجه تنها به شماره کارتی بازپرداخت خواهد شد، که در هنگام ثبت سفارش وارد شده است. بنابراین سعی کنید از کارت بانکی استفاده نمایید که در پروفایل شخصی خود وارد نموده و متعلق به خود شماست.

 

در حال حاضر وب سایت دیجی همیار از درگاه پرداخت کاملا ایمن بانک ملت (بِه پرداخت) استفاده می کند

 

پرداخت در محل:

این نوع پرداخت برای همه محصولات سایت امکان پذیر نیست. شما در شرایط زیر می توانید پرداخت‌های خود را در محل و هنگام تحویل سفارش انجام دهید. پرداخت در محل زمانی قابل انجام است که: 

  • هنگامی که مبلغ سفارش شما کمتر از 3 میلیون تومان باشد، می توانید پرداخت را در زمان تحویل کالا انجام دهید.
  • زمانی که سفارش شما شامل دریافت خدمات است. در هنگام تکمیل سفارش شما مبلغی را به عنوان پیش پرداخت، پرداخت خواهید کرد و مابقی هزینه خدمات باید در محل پرداخت گردد.